Domājot par 2019.gada plāniem

Domājot par nākamā gada plāniem mums ir tieksme ieslīgt detaļās, kā rezultātā izveidojas saraksts ar vairākiem mērķiem. Tie var būt: Finansiālais mērķis, Veselibas mērķis, Karjeras mērķis un t.l.. Plānošanas metode Līdzsvara aplis palīdz šos mērķus salikt vienā lapā, vienā zimējumā ar visiem kritēriem.

Strādājot ar individuāliem klientiem ar šo instrumentu jau vairākus gadus, pamanīju, ka ir viens moments, kurš būtiski paaugstina iespēju sasniegt vēlamo rezultātu nospraustajos mēr…, nē uzdevumos!

Pirms sāc aizpildīt (tehnikas aprakstu var atrast Google) Līdzsvara apli, izdomā Jaunā 2019.gada mērķi. Jā, tikai vienu!

Kas ir tas viens, pats galvenais, ko tu vēlies sasniegt jaunajā 2019.gadā? Domā plaši! Tā, it kā tu skatītos uz sevi no malas – kas ir tas pats galvenais, ko sasniedzot līdz 2019.gada 31.decembrim, tu jutīsies gandarīts, piepildīts, brīvs un laimīgs?

Nav viegli noformulēt vienu mērķi gadam, ir vērts tam veltīt laiku un pārdomāt vairākas variācijas. Tad, kad mērķis ir noformulēts, tikai tad jāsāk darboties ar dzīves jomu uzdevumiem, sabalansējot tos ar galveno gada mērķi.

Pamēģini, tu sajutīsi starpību!

Palīdzu Jaunā gada plānošanā – laipni lūdzu uz sesiju!

 

Ja raksts bija noderīgs, lūdzu uzspied Like augšā zem virsraksta! 🙂 Paldies!